» تغییر چهره زمین گلف ورزشگاه نقش جهان با ایجاد فضای سبز

تغییر چهره زمین گلف ورزشگاه نقش جهان با ایجاد فضای سبز

در تاریخ : 13.12.96
توسط : masroor
نظرات : 0
بازدیدها : 19
تغییر چهره زمین گلف ورزشگاه نقش جهان با ایجاد فضای سبز

رئیس هیات گلف استان اصفهان گفت: زمین های گلف نقش جهان جزء محدود زمین های مناسب و استاندارد کشور هستند و تلاش می کنیم با ایجاد فضای سبز و درخت کاری محل مطلوبی برای میزبانی مسابقات کشوری گلف مهیا کنیم.
فرهاد رحیمی اظهار داشت: طبق مذاکرات و هماهنگی های انجام شده با سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان، برای ایجاد فضای سبز در اطراف زمین های گلف ورزشگاه نقش جهان ، مقرر شد تعداد 2000 اصله نهال در اختیار هیات گلف استان قرارگیرد.
وی با اشاره به مشکل کم آبی اظهار کرد: با نظر کارشناسان سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان، درختانی در این محل کاشته می شوند که به کمترین حد آبیاری نیاز داشته باشند.
رئیس هیات گلف استان افزود: گود برداری و آماده سازی محل کاشت نهال به همت ورزشکاران و اعضای هیات از دیروز در زمین های گلف اصفهان آغاز شده و تلاش می کنیم در هفته درخت کاری تمامی نهال ها کاشته شود.
رئیس هیات گلف استان ضمن قدردانی از توجه و حمایت خوب شهردار و اعضا شورای شهر اصفهان اظهار امیدواری کرد؛ از آنجا که زمین های گلف نقش جهان جزء محدود زمین های مناسب و استاندارد کشور هستند، با ایجاد فضای سبز و درخت کاری، با همکاری مسئولین محل مطلوبی برای میزبانی مسابقات کشوری مهیا کنیم.

دسته بندی : ---
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
گزارش تصویری